top of page
42f66d0b-8ade-4a89-aed4-81465d51356b.jpg

Psikosense Psikoloji
Terapi Destek Programı

Psikosense Psikoloji Terapi Destek Programı Nedir?

Psikosense Psikoloji Terapi Destek Programı, toplumda terapiye ihtiyaç duyan ancak bu destekten yararlanamayan bireyler için uygun ücretli terapi hizmeti sağlamaktadır. Eğitim sürecine başlamış ve devam eden tüm öğrencileri kapsayan bir destek programıdır. Psikosense Psikoloji Terapi Destek Programı’nda uygun ücretli Psikolog hizmeti yüz yüze veya online seçeneklerle yapılmaktadır.

Seans Ücretleri: 600 TL

12 Seans ile sınırlıdır. Devam etmek isteyen danışanlara güncel seans ücretlendirmesi uygulanmaktadır.

Psikosense Psikoloji Terapi Destek Programı’na Nasıl Başvurabilirim?

Psikosense Psikoloji Terapi Destek Programı’na Nasıl Katılabilirim?

1.Başvuru Oluşturma: Proje başvuru formunu doldurduğunuz takdirde paylaştığınız bilgiler Psikosense Psikoloji bünyesindeki uzmanlar tarafından okunacak ve kurum dışı herhangi bir bireyin erişimine açık olmayacaktır.

 

2. Başvuru Değerlendirme: Bu süreçte Psikosense Psikoloji bünyesinde yer alan uzmanlarımız tarafından talebiniz değerlendirilecek ve tarafınıza paylaşmış olduğunuz iletişim numarası üzerinden dönüş sağlanacaktır. 

 

3. Seans Oluşturma: Başvurunuz onaylandıktan sonra seans görüşmeleri için tarafınıza ulaşılacak, randevu için gün ve saat belirlenecektir. Online seans için görüşme linki size uzmanınız tarafından iletilecektir. Terapinin danışana faydalı olabilmesi için seans sıklığının haftada 1 şeklinde olması planlanmaktadır. 

 

4. Yüz yüze seanslar: İstanbul-Bakırköy’de bulunan Psikosense Psikoloji’de gerçekleşmektedir.

PSİKOSENSE.png
bottom of page